Menopauza - badanie online

 

Kończę powoli studia na Wydziale Psychologii, przyszedł czas na pisanie pracy magisterskiej. Cieszę się ogromnie, że mam możliwość pisać pracę obejmującą tematy, który mnie pasjonują - będę analizowała styl życia, odżywiania i radzenie sobie ze stresem kobiet u progu menopauzy lub w wieku menopazualnym.
Chcę Was poprosić o pomoc w napisaniu tej pracy - wypełnieniu ankiety online. Badanie jest anonimowe, zajmie nie więcej niż 10-15 minut. Skierowane jest do kobiet w wieku 45-55 lat. Przed wypełnieniem ankiety przeczytaj proszę wstęp - tam znajdziesz wszelkie informacje.


Jest mało prac, badających polskie kobiety w temacie menopauzy. Im będzie nas więcej - tym lepiej, tym będą rzetelniejsze i ciekawsze wyniki. Jeśli chcesz podzielić się linkiem z przyjaciółką, koleżanką, siostrą, żoną - częstuj się śmiało! :)
I jeszcze jedno - na końcu ankiety umieściłam miejsce na uwagi - jeśli masz jakieś refleksje, chcesz się podzielić myślami, uwagami, spostrzeżeniami - gorąco Cię zachęcam do pisania - zaprojektowałam tam dużo miejsca :)
Dziękuję - uściski
Ilona

Ps. Jeśli podany niżej link nie działa - skopiuj go proszę do przeglądarki.  

https://forms.gle/4SB6aP4Z2VnVsZ8u6

https://forms.gle/4SB6aP4Z2VnVsZ8u6 

 

 

 

Komentarze

Popularne posty