O mnie

Dziękuję, że jesteś na mojej stronie!
Nazywam się Ilona Niedolistek. Jestem psychodietetykiem i trenerem żywieniowym. Proszę poświęć chwilę na krótką lekturę tego, co chciałabym, abyś o mnie wiedziała.

Zajmuję się dietetyką holistyczną. To oznacza, że nie wróżę z fusów, tylko zwracam uwagę nie tylko na to, co jesz, ale styl życia, który prowadzisz, przyzwyczajenia, środowisko, w jakim przebywasz, Twoje nawyki żywieniowe, radzenie sobie ze stresem.
Holistyczna dietetyka oznacza, że przy nauce zdrowego odżywiania biorę pod uwagę stan ciała i umysłu, ponieważ wzajemnie wpływają na siebie i często determinują Twoje nawyki żywieniowe. Nawyki, które utrwalane były przez lata, trzeba więc czasu, aby je zmienić. Ja potrzebuję czasu, aby Cię poznać i żeby Ci pomóc. Ty potrzebujesz czasu, aby zmienić to, co Ci przeszkadza.
Mam wykształcenie akademickie, jestem absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego (tytuł magistra nauk humanistycznych) i studiów dietetycznych w Instytucie Żywności i Żywienia w Warszawie. Do tego liczne kursy, szkolenia psychologiczne w wartościowych ośrodkach akademickich i naukowych. 


Wartości, które głęboko wyznaję to:

🌿 nauka i wiedza - to klucz do zrozumienia siebie i otaczającego świata. Wiedza jest dla mnie kluczową sprawą. Łączy się z rzetelnością i odpowiedzialnością, za to, co robię. Jeśli nie jestem pewna czegoś albo nie znam odpowiedzi - szukam, sprawdzam, docieram do badań. I jestem w tym dobra.

🌿 styl życia
- równie ważny, jak zdrowe odżywianie. Głęboką troską i szacunkiem otaczam ciało, które wykonuje trudną codzienną pracę - pomagam mu odpocząć, dbam o zdrowy sen, odżywianie, relaks, ruch. Bez tego - ani rusz.

🌿 medytacja, relaks, wyciszenie
- każdy ma swoją metodę na wyciszenie reakcji stresowej i umysłu. Jeśli jeszcze jej nie odkryłaś - zrobimy to wspólnie.

💚 empatia
- potrafię bardzo dobrze zrozumieć Twoje problemy. Pomaga mi w tym nie tylko wiedza o dietoterapii, duża samoświadomość, ale także doświadczenie życiowe, życie rodzinne i mierzenie się z różnymi aspektami codziennego życia. Wiem, że czasami nie jest łatwo.

🌿 praktyczność i zdrowy rozsądek
- jestem bardzo praktyczną osobą. Moje rozwiązania mają być praktyczne, do zastosowania w codziennym życiu. Na nic wspaniale ułożony jadłospis, kiedy nie będziesz z niego korzystać. Staram się nie pracować na dietach. Chyba, że na początku swojej drogi ku Szczupłemu Odżywianiu mocno potrzebujesz ściągawki.

🌿 natura
- mimo że jestem miejskim stworzeniem nie wyobrażam sobie życia bez natury. Cieszy mnie widok drzewa, zachodu słońca, roślin, które rosną obok nas, czasami bardzo niepozornych. Bez natury nie jesteśmy w stanie funkcjonować, ale często zapominamy o naszych zielonych sprzymierzeńcach.

💚 wolność
- nikt oprócz Ciebie nie wie, czego potrzebuje Twoje ciało. Pomagam Ci, ale zachowujesz pełną autonomię, jesteś od siebie najlepszym ekspertem.

🌿 cudowna filozofia "małych kroków"
- Nie musisz od razu wspinać się na Mount Everest zdrowego stylu życia, zacznij od odpowiedzi: jaki najmniejszy krok mogę uczynić, aby dokonać zmiany? i zacznij od malutkiego kroku.

💚 moc kobiet
- wewnętrzna siła i energia kobiet jest niesamowita. Myślisz, że jej nie masz? Masz, masz. Kiedy ją odnajdziesz - będziesz nie do zatrzymania;

🌿 Prawo Przyciągania Wszechświata, czyli uśmiechnij się 🙂
Przyciągasz do swojego życia to, na czym najczęściej skupiasz swoje myśli. Myśli, emocje to energia, którą wysyłasz do świata, i przyciągasz podobne. Optymizm, uśmiech i pozytywne nastawienie na pewno do Ciebie wrócą 🙂

🌿 bardzo lubię Ci pomagać.
Tak, jest to moja praca i z niej się utrzymuję. Ale jestem wysoko uczciwą osobą, i bardzo cenię sobie rzetelność. Dlatego musimy się poznać, aby dobrze i owocnie nam się pracowało. Jedno spotkanie nie wystarczy.


Zapisz się na 30 minutową bezpłatną rozmowę online i sprawdzimy czy nam po drodze ze sobą. 📲💻Do usłyszenia!
Ilona
tel. 692 176 834
ilona.niedolistek@gmail.com
 
Komentarze

Popularne posty