O mnie

Mgr Ilona Niedolistek


Jestem psychodietetykiem, specjalistą żywienia człowieka zdrowego i chorego, ze szczególnym uwzględnieniem profilaktyki chorób dieto-zależnych.
Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego i Poradnictwa Dietetycznego w Instytucie Żywności i Żywienia w Warszawie. Uczestniczyłam w licznych kursy dotyczących szeroko pojętej tematyki żywienia człowieka, szkoleniach psychologicznych w wartościowych ośrodkach akademickich i naukowych.  

Obecnie jestem w trakcie studiów magisterskich na Wydziale Psychologii Uniwersytetu SWPS, spec. Psychologia kliniczna i zdrowia. 

Moja praca magisterska dotyczy wpływu stylu życia, odżywiania i radzenia sobie ze stresem u kobiet na objawy menopauzy.

Pracę zawodową opieram się na EBM - evidence-based medicine. W pracy z Klientem korzystam z wiarygodnych dowodów naukowych dotyczących skuteczności i bezpieczeństwa terapii.

W trakcie współpracy z Klientem analizuję styl odżywiania, nawyki żywieniowe, również styl życia i radzenie sobie ze stresem.
Uczę zdrowego i wartościowego podejścia do stylu odżywiania, biorąc pod uwagę stan ciała i umysłu, ponieważ wzajemnie wpływają na siebie i często determinują nawyki żywieniowe.
Nie układam diet.
 

Zapraszam do współpracy.

Ilona

ilona.niedolistek@gmail.com


Komentarze

Popularne posty