O mnie

                                                                                                                                        

     Mgr Ilona Niedolistek

 Jestem psychodietetykiem, specjalistą żywienia człowieka zdrowego i chorego, ze szczególnym uwzględnieniem profilaktyki chorób dieto-zależnych.
Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego i Poradnictwa Dietetycznego w Instytucie Żywności i Żywienia w Warszawie. Uczestniczyłam w licznych kursy dotyczących szeroko pojętej tematyki żywienia człowieka, szkoleniach psychologicznych w wartościowych ośrodkach akademickich i naukowych.  Obecnie jestem w trakcie studiów magisterskich na kierunku psychologia kliniczna na Uniwersytecie SWPS.

Moja praca zawodowa opiera się na EBM - evidence-based medicine. Moja praktyka oparta jest na faktach i na dowodach, w pracy z Klientem korzystam z wiarygodnych dowodów naukowych dotyczących skuteczności i bezpieczeństwa terapii.

W trakcie współpracy z Klientem analizuję styl odżywiania, nawyki żywieniowe, również styl życia i radzenie sobie ze stresem.
Uczę zdrowego i wartościowego odżywiania, biorąc pod uwagę stan ciała i umysłu, ponieważ wzajemnie wpływają na siebie i często determinują nawyki żywieniowe.
Nie układam diet.


 

Ilona

ilona.niedolistek@gmail.com


Komentarze

Popularne posty