O mnieMgr Ilona Niedolistek
 
Psycholog (specjalność kliniczna i zdrowia), psychodietetyk, z doświadczeniem życiowym (40+) i zawodowym. 

Jestem absolwentką Wydziału Psychologii Uniwersytetu SWPS, specjalność: psychologia kliniczna i zdrowia. Absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego (Wydział Filologii) oraz studiów podyplomowych Poradnictwo Dietetyczne w Instytucie Żywności i Żywienia w Warszawie.

Przez ostatnie kilka lat pracowałam jako psychodietetyk: bliskie są mi zagadnienia medyczne chorób dietozależnych (insulinooporności, cukrzycy), otyłości, problemy zdrowotne kobiet dojrzałych i ich psychologiczny aspekt (szczególnie menopauza), praca z ciałem, kryzysy rozwojowe, kryzysy relacyjne.
   
Moja praca magisterska na Wydziale Psychologii dotyczyła wpływu stylu życia, odżywiania i radzenia sobie ze stresem na objawy menopauzy u kobiet w wieku okołomenopauzalnym. Pasjonują mnie zagadnienia: psychologicznego aspektu menopauzy i zmiany, nastawienia do menopauzy, wpływu stylu życia na funkcjonowanie człowieka, psychologia człowieka dojrzałego i starzenie się.

Jestem osobą lubiącą ludzi, potrafiącą stworzyć bezpieczną przestrzeń. Z pierwszego wykształcenia jestem filologiem i językoznawcą - ważne są dla mnie słowa, metafory, język – uczę się ludzi przez ich historie i obrazy, które noszą w sobie. Ważny jest dla mnie humor i śmiech – pozwala dotlenić ciało i złapać dystans.

W pracy ważne są dla mnie wartości: szacunku i uczciwości względem Klienta, z poszanowaniem zasad kodeksu etycznego.

Zapraszam Cię do wspólnej pracy.

Ilona

ilona.niedolistek@gmail.com
Komentarze

Popularne posty