Konsultacje psychodietetyczne

Bezpłatna konsultacja wstępna ok. 30 minut.


Pierwsza konsultacja trwa ok. 30 minut. Usiądziemy, napijemy się razem herbaty, poznamy się i porozmawiamy o tym, z czym przychodzisz.

Dowiem się czego poszukujesz, czego potrzebujesz, co sprawiło, że do mnie trafiłaś, co chciałabyś zmienić w swoim odżywianiu czy stylu życia. 
Sprawdzimy czy razem będzie nam się dobrze pracowało. To ważne, abyśmy patrzyli w tym samym kierunku.

Pierwsza konsultacja - zaczynamy współpracę 60-90 minut.  

Zaczynamy wspólną pracę nad zmianą Twojego sposobu odżywiania.

Jest to czas na pogłębiony wywiad żywieniowy oraz analizę Twoich wyników badań. W zakładce "Przed pierwszą wizytą" znajdziesz spis badań do wykonania. Zapytam Cię o styl życia, formy wypoczynku, sen, aktywność fizyczną. Przeanalizujemy dotychczasowy sposób odżywiania i nawyki żywieniowe. Określimy cel naszej współpracy, zasady współpracy i jej plan.

Kolejne konsultacje - działamy.

Zmiana to proces, trzeba na nią czasu. Nie załatwimy sprawy jedną wizytą. Psychodietetyk skupia się na pracy nad zmianą nawyków żywieniowych, wsparciem w niełatwej zmianie stylu życia, na innych niż jedzenie sposobach radzenia sobie ze stresem.

Wspólnie pracujemy nad tym, aby zmienić podejście do jedzenia, do sposobu myślenia o jedzeniu, nie w kategoriach ilości, ale jakości.
Pracujemy nad motywacją, bo naturalne jest, że zapał nam gaśnie a trudności zniechęcają.  Uczymy się jak radzić sobie ze stresem, ze zwątpieniem.
Skupiamy się na edukacji w zakresie zasad zdrowego, prawidłowego odżywiania, byś mógł/mogła samodzielnie dokonywać dobrych wyborów żywieniowych.UWAGA - obecnie wszystkie sesje odbywają się online.
Konsultacje odbywają się w Warszawie, przy ul. Ratuszowej 11 lok.33. 


Na wizytę możesz się umówić:

mail: jakpragnezdrowia.kontakt@gmail.com      
tel: 692 176 834
facebook jak pragnę zdrowia Ilona NiedolistekKomentarze

Popularne posty