Jak wygląda pierwsza konsultacja? 
Często pytacie mnie jak wyglądają konsultacje 😊 Otóż: 

🍀 Pierwsze spotkanie trwa ok. 60 minut. Usiądziemy, napijemy się razem herbaty, wyciszamy telefony. Poznamy się i porozmawiamy o tym, z czym przychodzisz.
🍀 Podczas pierwszej konsultacji przeprowadzam dokładny wywiad żywieniowy, poznaję Twoje nawyki i Twój plan dnia.
Analizuję Twoje wyniki badań. Jeśli nie masz aktualnych podpowiem Ci, jakie badania należy wykonać.
🍀 Wykonam analizę składu ciała, która pozwali określić masę ciała, procentową zawartość tkanki tłuszczowej, poziom wisceralnej (trzewnej) tkanki tłuszczowej, masę mięśniową i stopień nawodnienia organizmu.
🍀 Zapytam Cię o styl życia, formy wypoczynku, sen, aktywność fizyczną. Przeanalizujemy dotychczasowy sposób odżywiania i nawyki żywieniowe.
Pierwsza konsultacja służy temu, aby się poznać. Sprawdzić czy będzie nam się dobrze pracowało, czy odpowiadają Ci moje metody pracy, a może poszukujesz czegoś innego. Podczas pierwszej wizyty nie musisz decydować się od razu na dalszą współpracę.

🌿Jeśli się sobie spodobamy określimy cel naszej współpracy, zasady współpracy i jej ogólny plan. 
🌿Jeśli jest taka potrzeba po pierwszej konsultacji, w ciągu 7 dni roboczych wysyłam Ci indywidualny jadłospis, dostosowany do Twoich ewentualnych chorób, upodobań kulinarnych i Twoich parametrów.
🌿 Podczas naszej współpracy dążymy do tego, abyś nie musiała trzymać się sztywno określonego jadłospisu, ale żebyś po pewnym czasie, sama wiedziała ile i co jeść. To konkretna wiedza na temat zasad odżywiania.
🌿 Nasza współpraca, to także praca nad czynnikami wywołującymi ochotę na jedzenie, słodycze. Zajmujemy się także emocjami, które pojawiają się każdego dnia, stylem życia, organizacją dnia, tak aby znaleźć czas na relaks, odpoczynek, wyciszenie.
🌿Uczymy się robić świadome zakupy, zwracać uwagę na etykiety, jeść świadomie – czuć smak jedzenia i ocenić czy rzeczywiście nam smakuje.
Nasza współpraca to proces - wymaga czasu, ale to czas rozwoju. ❤️💪🧘‍♀️

Komentarze

Popularne posty